Wraz z szybkim rozwojem możliwości obliczeniowych smartfonów, wzrosło również szybko zapotrzebowanie na takie urządzenia, jak power banki. Są to oczywiście dodatkowe banki energii, które umożliwiają naładowanie telefonu w sytuacji, gdy rozładuje się on z dala od gniazdka elektrycznego. Szukając odpowiedniego modelu, wiele osób poleca ADATA P20000D Power Bank. Dlaczego właśnie ten model?

Jaka jest jego pojemność?

ADATA Power Bank 20000mAh

Zdecydowanie najważniejszą sprawą, jeśli chodzi o wybór powerbanka, jest jego odpowiednia pojemność. Parametr ten określa ilość energii, którą jest w stanie dany power bank przenosić, co przekłada się oczywiście na ilość naładowań telefonu komórkowego.
Ten model power banka posiada pojemność 20000mAh, co czyni go jednym z najbardziej pojemnych tego typu urządzeń na rynku. Jest to cecha niezwykle przydatna, ponieważ taka pojemność pozwala na nawet sześciokrotne naładowane przeciętnego telefonu komórkowego.

Dodatkowe pozytywne cechy

ADATA Power Bank 20000mAh to jednak nie tylko bardzo duża pojemność, lecz także kilka innych cech, które powodują, że takie urządzenie jest wręcz idealnym sprzętem dla każdej szukającej powerbanka osoby, kupisz go na tej stronie.
Oprócz dużej pojemności cechują się także bardzo mocną konstrukcją, która zabezpiecza go nie tylko przed upadkami i wstrząsami, lecz nawet przed działaniem otwartego ognia, lub też przed działaniem wilgoci, a nawet wody do dużej głębokości. Dodatkowo na obuwie zamontowany został wyświetlacz, który na bieżąco sygnalizuje pozostałą dawkę energii, a na jednym z boków znajduje się nie jedno, lecz dwa gniazda USB, które pozwalają na jednoczesne lądowanie dwóch urządzeń. Może to być oczywiście nie tylko telefon, lecz także aparat fotograficzny lub tablet. W każdym z gniazd znajduje się możliwość przesyłania prądu o natężeniu nawet do 2.1A, co powoduje, że ładowanie przebiega bardzo szybko i bezproblemowo.
Aby zabezpieczyć telefon przed uszkodzeniami podczas ładowania, wewnątrz tego model znajdują się liczne zabezpieczenia przeciw przepięciowe, przeciw przeładowaniu, a nawet zabezpieczające przed nadmierną temperaturą.