lionelo liam krzeselko

Krzesełka do karmienia

Krzesełka do karmienia Lionelo mogą spełniać wiele funkcji. Dlatego właśnie są najchętniej wybierane przez rodziców, którzy lubią praktyczne rozwiązania. Wygodne krzesełka do karmienia sprawią, że dziecko będzie mogło w nich przyjemnie spędzić czas podczas posiłku. Nie będzie biegało po całym domu, a rodzice za nim. Posiłek będzie mógł odbywać się w cywilizowanych warunkach. Dziecko będzie siedziało przy stole mając swoje własne krzesełko i tackę, na której można będzie ustawić talerze i kubki.

 

Każde z krzesełek posiada wygodne, wyprofilowane siedzenie. Dziecko będzie mogło się w nim usadowić. Każde z krzesełek posiada również miękką wyściółkę. W związku z tym, maluchowi na pewno będzie w takim foteliku bardzo wygodnie. Ponadto, możliwe jest również regulowanie pozycji siedziska. W ten sposób, można będzie je w całości dostosować do swoich potrzeb. Na pewno nie będzie z tym żadnych problemów. Dodatkową ich zaletą jest to, że posiadają zdejmowaną tapicerkę. W związku z tym, nie będzie żadnych problemów, aby zadbać o odpowiedni wygląd krzesełka. Jak wiadomo, wszystko, z czego dzieci korzystają bardzo szybko się brudzi. W tym przypadku, można będzie dbać o to, aby krzesełka wyglądały zawsze schludnie. Na pewno każdy będzie mógł być zadowolony z tego rozwiązania.

 

Krzesełko do karmienia

 

Krzesełka do karmienia Lionelo posiadają stabilną konstrukcję, która sprawia, że można z nich będzie korzystać bez ryzyka, że dziecko wraz z nim się wywróci. Do takiej sytuacji na pewno nie dojdzie. Krzesełka posiadają szereg zabezpieczeń, które sprawiają, że korzystanie z nich dla dziecka jest absolutnie bezpieczne. Najważniejsze jest to, że wyposażone są w pasy bezpieczeństwa. Dzięki temu, można nimi przypiąć dziecko i mieć pewność, że będzie mogło bezpiecznie siedzieć w takim właśnie krzesełku. Maluch będzie zachwycony, że posiada własną przestrzeń, w której może jeść wszystkie posiłki i miło spędzać czas.

 

Leżaczek - bujaczek Lionelo

 

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego 4toys.pl, w którym znajdą Państwo krzesełka do karmienia marki Lionelo.