Nowoczesne telefony potrafią nas zaskakiwać na każdym kroku i praktycznie każdego miesiąca dowiadujemy się o nowej funkcji lub aplikacji, która umożliwia nam dogodne korzystanie z jej plusów. Jedną z ciekawszych aplikacji, którą można pobrać ze sklepu jest mapa satelitarna, dzięki której można zobaczyć praktycznie każde miejsce na ziemi z lotu ptaka i po wielu tego typu miejscach przejść się uliczkami. Jeszcze kilka lat temu takie usługi byłyby wręcz marzeniem wielu osób, a teraz jest to dla nas coś zupełnie normalnego i patrzymy na to z przymrużeniem oka.

Ciekawy Samsung

Samsung Galaxy xcover 4s to jeden z ciekawszych modeli tego koreańskiego producenta, który firma wypuściła na rynek w ostatnim czasie. Telefon charakteryzuje się przede wszystkim świetnym designem i trzeba przyznać, że inżynierowie w Samsungu znają się na rzeczy i doskonale wiedzą czego oczekuje od nich klient. Na europejski rynek firma wypuszcza wiele tańszych modeli, na które będzie stać przeciętnego mieszkańca naszej części Europy.

SAMSUNG GALAXY XCOVER 4S G398F BLACK

Tańsze i dobre

Nie oznacza to oczywiście, że nieco tańsze telefony, które można kupić już za poniżej 1000 złotych będą bardzo odbiegać parametrami od tych, za które musimy dać o kilka tysięcy więcej. Będą to widoczne różnice, ale dla przeciętnego Kowalskiego nie będą one bardzo zauważalne. Statystycznej osobie wystarcza tak naprawdę możliwość posłuchania muzyki i dostęp do kilku aplikacji z nią związanych, a także stały kontakt ze znajomymi za pomocą mediów społecznościowych.

Aplikacje społecznościowe

Nowy Samsung galaxy xcover 4s umożliwia pobranie wielu aplikacji, dzięki którym można mieć kontakt ze znajomymi i poznawać każdego dnia jeszcze więcej nowych osób. Popularne staje się również pobieranie aplikacji, dzięki którym można zamówić w każdej chwili jedzenie prosto pod drzwi naszego domu. Wiele osób korzysta z takich aplikacji szczególnie wtedy, kiedy ogląda mecz lub jakieś ważne wydarzenie społeczne i nie chce sobie go przerywać i wyjeżdżać z domu właśnie po jedzenie.