Wiele sklepów rtv i AGD ma obecnie mnóstwo ciekawych promocji i wyprzedaży, z których warto skorzystać. Dobre sprzęty, markowych producentów można kupić czasami nawet o 50% taniej. Na co zwrócić uwagę? Co ostatnio przyciąga szeroką szerzę klientów? O to nasze wskazówki.

1. Sprzęt warty uwagi

Router Huawei b525 daje klientom możliwość uzyskania połączenia z siecią 4g lte z prędkością do 300 mb/s. Korzystanie z internetu staje się szybkie, wygodne i komfortowe. Plusem urządzenia jest to, że można się połączyć jednocześnie z kilkoma urządzeniami, serfując po internecie czy przesyłając istotne dane. Huawei b525 jest kompatybilne z kilkoma innymi połączeniami ( np, EDGE, HSPA, GPRS, UMTS CZY LTE). Dodatkowo, ten sprzęt daje możliwość uzyskania dostępu prawie w każdych okolicznościach. Łatwo przystosować go do zaistniałej infrastruktury.

2. Nowatorski wygląd

Kompaktowe wymiany routera huawei b525 są istotnym plusem dla korzystających z tego typu urządzeń, którzy doceniają wokół siebie nowoczesny wygląd i nowatorskie rozwiązania. Bardzo prosta, wręcz intuicyjna konfiguracja tego urządzenia pozwoli klientom bardzo prosto uzyskać dostęp do internetu. Huawei b525 posiada wbudowany port USB, który daje klientowi możliwość zainstalowania innych urządzeń np. skanera, drukarki czy choćby pamięci zewnętrznej. Zastosowanie mnóstwa zabezpieczeń, między innymi takich jak dostęp przy użyciu kodu pin w Firewall daje klientowi 100% ochronę korzystania z internetu.

Router huawei b525 to idealne urządzenie, które można używać zarówno w domu, w biurze, w firmach jak i w dużych korporacjach. Nie zajmuje fizycznie dużo miejsca oraz nie wymaga skomplikowanych dodatkowych programów. Router ten posiada bardzo mocną antenę, dzięki czemu jego sygnał jest wydajny na wiele pomieszczeń i urządzeń. Połączyć się z routerem może nawet do 64 użytkowników. Istotnym plusem jest również stworzenie własnej (np. domowej) sieci. Za nieco ponad 550 zł można cieszyć się huawei b525. Dostępny jest u wielu operatorów komórkowych oraz w sklepach rtv i AGD.