fotelik-lionelo-liam-blue

Tanie foteliki samochodowe

Każdy rodzic chce zadbać o bezpieczeństwo swojego dziecka. Podczas podróży samochodem jest to szczególnie ważne. Dlatego też, konieczne jest nabycie fotelika samochodowego, w którym maluch będzie mógł podróżować właściwie i z odpowiednimi zabezpieczeniami. Będzie się miało czyste sumienie, że zrobiło się wszystko, aby zabezpieczyć jego życie, jak i zdrowie.

Tym razem proponujemy tanie foteliki samochodowe dla znacznie większych dzieci, które ważą od 15 do 36 kg. Są to już foteliki bardzo rozbudowane i zapewniające niezwykłą wygodę każdemu dziecku. Mogą w nich podróżować dzieci od 3 do 12 roku życia. Zazwyczaj wystarczają aż do samego końca, gdy dziecko musi jeździć w takim dodatkowym zabezpieczeniu w samochodzie. Dzieci muszą podróżować w fotelikach aż osiągnąć 150 cm wzrostu. Jest to wymóg regulowany przez przepisy prawa drogowego. Należy się do nich stosować, zarówno ze względu na bezpieczeństwo dziecka, jak i ze względu na to, że gdyby zatrzymała nas policja, a dziecko jechałoby bez fotelika, mamy murowany mandat. Należy takich sytuacji unikać.

Każdy z fotelików wyposażony jest w specjalne poduszki, dzięki którym obciążenia rozkładają się na jego powierzchni równomiernie. Dzięki temu, dziecko nie odczuje przykrych konsekwencji wypadku czy innej kraksy, która może zdarzyć się na drodze. Specjalnie zabezpieczenia znajdują się w szczególności w obrębie głowy i bioder dziecka. Są to najczęściej uszkadzane miejsca podczas wypadków. W tych fotelikach miejsca te będą odpowiednio chronione.

Foteliki samochodowego 15-36 kg stworzone zostały z solidnych materiałów. W związku z tym, na pewno nic złego z takim fotelikiem nie będzie działo się przez wiele lat. Można będzie swobodnie z niego korzystać. Na pewno dziecko nie będzie mogło narzekać na brak komfortu w związku z podróżowaniem w takim właśnie foteliku. Znajdujące się w naszej ofercie foteliki dbają zarówno o wygodę, jak i bezpieczeństwo dziecka.
Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego 4toys.pl , w którym znajdą Państwo tanie foteliki samochodowe.