Xiaomi Fimi X8 SE to jeden z najnowszych inteligentnych quadcopterów składanych, który oferuje wiele nowych technologii i funkcji. Xiaomi to chińska firma, która znana jest z produkcji zaawansowanych technologicznie urządzeń w niskiej i uczciwej cenie. Ostatnio zaczęły one dostarczać wszystkie poziomy najwyższej jakości technologii. Dron Xiaomi FIMI X8 to składany quadcopter, który wygląda bardzo stylowo i technologicznie.

Zestaw

Co więc znajduje się w pudełku?

  • Składany dron FIMI X8 SE
  • Pilot zdalnego sterowania
  • Inteligentna bateria dla lotów dronem
  • Inteligentna bateria do nadajnika
  • 3 kable USB
  • 6 śrub
  • Kabel zasilający
  • Ładowarka do akumulatorów
  • Instrukcja obsługi

Czym jest Xiaomi FIMI X8 SE?

W Xiaomi FIMI X8 SE zastosowano zupełnie inne podejście — postawiono na minimalizm i uczyniono go jak najbardziej przyjaznym dla użytkownika. Ze względu na swój wygląd, ten przenośny dron posiada wiele funkcji, które sprawiają, że jest to opłacalny zakup. Jednocześnie jego konstrukcja jest starannie opracowana tak, aby mógł być z łatwością używany zarówno przez początkujących, jak i dzieci.

dron xiaomi fimi x8

Co więcej, posiada wiele inteligentnych trybów lotu, którymi zazwyczaj szczycą się profesjonalne drony z kamerą. Na przykład, możliwość tworzenia Hyperlapse, zdjęć panoramicznych i Image Tracking. Dron Xiaomi Fimi X8 jest nie tylko wyposażony w wiele niesamowitych funkcji, ale jest również zwinny. 

Inteligentne funkcje

Ten składany dron wydany przez Xiaomi ma wiele niesamowitych funkcji i unikalny design. Dla przypomnienia, dron FIMI X8 SE jest wyposażony w bardzo mocną inteligentną baterię, która zapewnia 33 minuty lotu. Może również nagrywać wideo 4K UHD przy 30 klatkach na sekundę z bitrate 100 Mbps. Co z łatwością wypiera DJI Mavic Pro i Mavic Air z powietrza.

W połączeniu z potężną 12-megapikselową kamerą z 1/2,3-calowym sensorem Sony IMX378 na 3-osiowym stabilizatorze gimbal, dron Xiaomi 4K może obsługiwać inteligentne tryby lotu, takie jak hyperlapse, ujęcie panoramiczne, śledzenie obrazu i trasa po punkcie. Ponadto, dron FIMI X8 SE posiada dziewięć kolejnych, zachwycających trybów obrazowania. Należą do nich orbita, rakieta, dron i spirala. Tryby te mogą zmienić proste filmy w profesjonalne, filmowe ujęcia. Ważne jest również to, że dron ten wyposażony jest w potrójny zoom cyfrowy.